Mekanik Servis

Aşırı besleme veya atmosferik, spor yada supersport otomobil kullanıcılarının amaçlarına yönelik olarak araç hazırlanması, (drag, rally ve pist kullanımı v.b.) performansa yönelik olarak bakım - onarım, servis hizmeti sağlamaktayız. Tüm mekanik bakım ve özelleştirme hizmetimiz alanında uzmanlaşmış personelimiz ile gerçekleştirilir. Dünyada kabul görmüş en iyi parçaları kullanıyor, aracınızın verimliliğini artırıyoruz.

Özel Projelendirme

Aracınıza özel projelendirme yapıyor ve her bir adımda sizi bilgilendirerek aracınızın dönüşüm sürecini sizinle birlikte yürütüyor... 20 yılı aşkın tecrübemizle, müşterilerimizin amaçlarına yönelik mekanik servis hizmeti ve güç aktarımına yönelik profesyonel destek sağlıyoruz...

Üretim ve İmalat

1990 yılından bugünlere gelen Servis Paşaoğlu  motor modifiyesi ve özel imalat yöntemlerindeki  bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde aşırı besleme ve egzoz sistemleri için (egzoz manifoldları, downpipe, performans egzoz sistemleri v.b.) gerekli olan özel boru imalatını kendi bünyesinde üretimini ve montajını gerçekleştirmektedir.