1990 yılında faaliyetlerine başlayıp, bugünlere gelen Team Paşaoğlu, bir aile şirketi olup konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmetlerine devam etmektedir. Atmosferik veya aşırı besleme her türlü mekanik ve elektronik motor modifiyesini aracınıza uygulamaktadır.

Motor modifiyesine paralel olarak bu artan gücün yere doğru ve mümkün olduğunca eksiksiz aktarımında otomobillerin en önemli parçaları olan şanzıman ve diferansiyel oranlarının istekleriniz dahilinde, kullanım amacına ( Drag, Rally, Pist Şampiyonası, Time trail, Rolling v.b. ) uygun şekilde hesaplanması ve bu amaç da aracınıza uygun parça teminlerini ve montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

MİSYONUMUZ

Araştırma ve geliştirmeye önem veren, mevcut teknoloji ile en iyi kalite ürünleri ve en iyi servis hizmetini müşterilerine sunmak, en iyi test ve yazılım programlarını kullanarak, kaliteden ödün vermeden yoluna devam etmeyi görev edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Çalışanlarımızla birlikte, kaliteli imalat tekniklerini uygulamak, projelerimizde farklılık ve yenilikler yaratarak, bu farklılığı müşteri memnuniyeti doğrultusunda geliştiren yenilikçiliği özümsemiş uluslar arası alanda sektöründe öncü ve başarılarıyla adını duyurabilen bir firma olmak.